Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Peale jõge.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 3:30 am

Bellatrix ja Martin jalutasid põhjatorni.Kui Bell oli juba torni jõudnud läks ta torni ääre juurde.Tüdruk jäi vaadet imetlema.Siit vaadates on kõik nii ilus..., pomises Bella.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 3:43 am

Martin sammus Bella kõrvale ning toetas ennast vastu äärt. ,,Tõsi'' vastas nooruk lühidalt, vaadates hetkeks tütarlast, kuid pööras siis pilgu koolile ning jõele.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 3:45 am

Bella muigas.Tal polnud midagi öelda.Ta jäi vaatama kuu poole.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 3:51 am

,,Tead, sa polegi nii hirmus kui alguses paistis,'' muigas nooruk, viies oma pilgu Bellatrix'ile. Vaikides vaatas ta mõne hetke tütarlapst, kuid suunas oma pilgu peatselt torni äärele, millele ta toetas. Päris vana torn tundub olevat, mõtiskles nooruk.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 3:55 am

Bella turtsatas.Kas tõesti?, ütles Bella.Ta jäi vait.Räägi mulle midagi endast., ütles Bella.Ma pean tast rohkem teada saama.Ta tundub kuidagi huvitav inimene olevat..., mõtles Bella.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 4:09 am

,,Tõesti-tõesti'' kinnitas nooruk oma ütlust. Poiss naeratas, kui kuulis Bella järgmist lauset. ,,Midagi endast...'' kordas Martin mõtlikul pilgul. ,,Noh, ma elan Can Canarial, põhimõtteliselt üksi, ühes suures villas. Ja.. Mulle meeldib laulda,kiikuda,joonistada,muusikat kuulata,kitarri mängida ja laule kirjutada,'' ladus nooruk peamised asjad välja.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 4:12 am

Ahahh..., pomises Bella.Hmm.. ei erinegi minust väga palju.., mõtles neidis.Ta jäi poissi vaatama.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 12:11 pm

,,Tahad sa veel midagi teada?'' küsis nooruk, saates silmadega noorpaari, kes kooliterritooriumil jalutasid. Kiirelt käega üle näo tõmmates, vaatas ta taas noorpaari poole. Noormees oli juba veidi uimaseks muutunud.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 12:24 pm

Kui sa oled nõus rääkima..., ütles Bella jälle muiates.Temagi vaatas noorpaari poole.Tema muie kadus ja ta ohkas sügavalt.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 2:32 am

,,Heh, loomulikult olen nõus rääkima,'' vastas nooruk, vaadates tütarlast kelle näolt oli kadunud muie. ,,On midagi halvasti?'' küsis Martin, suunates pilgu noorpaarile, keda Bella silmitses.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:05 am

Ei, vahest ma lihtsalt tahaksin olla täiesti tavaline inimene.Kellel on täiesti tavalised vanemad., lausus Bella.See oli vaid osa sellest mida ta oleks tashtnud.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:09 am

,,Eh.. Sa oledki ju täiesti tavaline .. Nooh, kui välja arvata võluvõime,'' alustas nooruk, tütarlast jälgides. ,,Vaevalt sa oled ainuke inimene, kes on vampiir,'' lisas ta, julgustavalt naeratades. ,,Selle paari viimase tunni jooksul oled sa minu jaoks, ma ei oska nüüd sõnastada seda.., täiesti tavaliseks saanud. Ma ei mõtle seda halvasti, et sa täiesti tavaline oled. Iga inimene on eriline, kuid nooh, ma ei tea .. ma ei võta sind kui .. mm .. direktissi tütart ning vampiiri, ehhh.. Saad aru küll ju,'' rääkis Martin, samal ajal pisikesi kivikesi torni piirde pealt alla lükates.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:20 am

Ma tean, et ma pole ainus, kuna mu isa poolne tädi ja tema tütar on mõlemad vampiirid., ütles Bella.Ta kuulas poisi juttu tähelepanelikult.Tore, et sa nii arvad., ütles Bella naeratadesd.Tema silmahammastest ei kasvanud aga välja kihvu.Tead praegu ma tahaks sind väga kõvasti kallistada, aga ma ei tea mis sa siis arvama hakkaksid., ütles Bella muates.Ta muigas veel paar sekundit ja hakkas siis itsitama.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:26 am

,,Sobib ma kallistan siis sind ise?'' küsis nooruk samuti muiates, pöörates ennast tütarlapse poole ning kallistas teda õrnalt. See kestis umbes viis sekundit. Vaikides, muie näol, lasi noormees Bellatrix'i lahti. ,,Ja mida ma üldse arvama peaksin hakkama? Head sõbrad ju ikka kallistavad, kui .. khmm .. me muidugi head sõbrad oleme,'' küsis poiss, pöörates end taas jõe poole, silmitsedes seda. Rohkem ei öelnud poiss midagi.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:30 am

Loomulikult oleme head sõbrad ja mina tahtsin sind ise kallistada., ütles Bella muigega.Ta võttis poisi ümbert kinni j kallistas teda kõvasti, aga mitte nii kõvasti, et poisil oleks olnud valus või et ta sisikond oleks välja tulnud.
Tagasi üles Go down
Martin Knowles
Majapea
Majapea
Martin Knowles


Postituste arv : 19
Maja : Bravura
Tiitel : majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: -
Veri: Sega
Võlukepp: Eebenipuu, 11,2 tolli, kuid noormees eelistab kasutada võlukepi asemel nimetissõrme.

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:46 am

,,Siis on tore, kui me head sõbrad ikka oleme,'' vastas nooruk, õrnalt tütarlast vastu kallistades. Peagi lasi ta neiust lahti, ning muigas siis kergelt. Vaikides, viies pilgu kaugusesse, toetas Martin ennast taas vastu torni piiret.
Tagasi üles Go down
http://5.klass
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 3:55 am

Ka Bella laskis lahti.Ta jäi vaatama metsa.Ta nägi seal paljusid loomi.Ta nägi ka ühte inimest kelle silmad olid valged nagu ka Bella'l.Bellatrix viis pilgu mujale.Ta nägi jõe poole minevat kitse.Kits jõudis veekoguni ja hakkas jooma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Peale jõge. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale jõge.   Peale jõge. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Peale jõge.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Kool ja kooli alad. :: Põhjatorn.-
Hüppa: