Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Puhketoas .

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 9:07 am

Ronalda sisenes puhketuppa. Ta vaatas korra ringi ja potsatas siis kamina ette puhketuppa istuma. Ta haaras laua pealt eimese ettejuhtuva ajakirja. Tüdruk lõi selle lahti suvalisest kohast ja hakkas lehitsema. Seejärel Ron avas karamellikonnade paki ja võttis esimesel konnal koivast kinni. Tüdruk hammustas konna ja keeras ajakirjas lehte. Oli õhtu ja kedagi peale Ron'i polnud puhketoas.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:48 am

Koridorist astus puhketuppa Marie. Ta mäkas ühte tüdrukut, kes vastupidiselt tema blondile peale oli tumedate juustega, söömas karamellikonnasid ja ajakirja sirvimas. "Tere! Me pole vist kohtunud. Mina ole Marie De Portuale," tutvustas Marru ennast, kui oli tüdrukut tervitanud. Marie läks ja võttis ühel nahkdiivanil istet, ise majakaaslast silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:52 am

Ron tõstis pilgu ajakirjalt, kui keegi oli end tutvustanud. Tüdruk naeratas ja tutvustas end vastu: "Ronalda Leslie Cristiano, lühemalt Ron, Ronny, või Les." Ronny vaatas korraks veel ajakirja, siis heitis pilgu karamellikonnade paki poole, seejärel ulatas selle pakkuvalt Marie poole.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:55 am

Marie võttiski ühe karamellkonna, ehkki need talle eriti ei meeldinud. Parema meelega sõi ta ¹okolaadi. Ent tüdruk hammustaski ja tõdes, et see maiustus polegi nii hull. "Mind võid Marruks hüüda," teatas Marie naeratades.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:07 am

Ron asetas karamellikonnade paki tagasi lauale ja ütles:"Meeldiv tutvuda, Marru!" Ta naeratas ja pööras siis pilgu tagasi Marie'le. Ta vaatas veidi põhjalikumalt tüdruku välimust ja ütles: "Oleme nagu Öö ja päev, must ja valge." Sellega vihjas Ronny nende eri juuksevärvile.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:15 am

"Jah, seda küll," vastas Marru naerdes. "Ma olen pooleldi potugallanna ja pooleldi islandlanna. Mu ema on alati öelnud, et ma olen pärinud isa põhjamaise välimuse ja tema enda lõunamaise temperamendi ja võimed. Muide mu isa on mugu ja ema on nõid," rääkis Marie ennast a oma pere tutvustades.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeReede Juun 20, 2008 7:18 am

"Aa." ütles Ron selle peale vaid. "Mul on ka venna, Christian on ta nimi, siis on ema Sheila ja isa Cristiano." rääkis ta ja pistis suhu järjekordse karamellkonna, mis maitses imehästi. Tüdruk vaatas Marie poole ja küsis: "Mitmes klass läheb?" Ta kahtlustas, et blondiinil on see sama mis Ronny'l endal, esimene.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeLaup Juun 21, 2008 5:48 am

"Esimene." vastas Marru ja küsis kohe vastu:"Ja sul." Tüdruk hammustas veel teisegi tüki karamellkonnast ja tõstis parema jala üle vasaku põlve.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeLaup Juun 21, 2008 1:59 pm

Delaney sisenes puhketuppa. Ta nägi eemal kahte tüdrukut omavahel vestlemas. Delaney otsustas nendega tutvust teha. Tüdruk läks teiste juurde. ''Tere ! Mina olen Delaney. M, kas ma segan?''


Viimati muutis seda Delaney J. West (Teis Juun 24, 2008 12:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeTeis Juun 24, 2008 8:24 am

Natukese aja päras astus puhketuppa koos kohvritega Agnessa-Amanda ja ta nägi, et kolmtüdrukut vestlevad oma vahel.Man pani kohvrid tugitoolijuurde ja läks tüdrukute juurde, et tutvust sobitada."Tere ! Mina olen Agnessa-Amanda lühidalt man.Ega ma ei seganud Teie vestlust?"
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeTeis Juun 24, 2008 12:14 pm

''Tere ! Mina olen Delaney Jean...võid kutsuda DJ, D, Del või Jean,'' ütles D sõbralikult.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 11:42 am

"Tore!Meeldiv Sinuga tutvuda Del"ütles Man naeratades, sest talle tundus, et ta sai endale ühe sõbra juurde.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 12:37 pm

''Minul Sinuga samuti,'' ütles Del ka naeratades. Del nägi eemal tüdrukute trepilt alla roomavat Océane'i ning küsis: ''Kas sul on loomi?''
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 12:52 pm

"Jah on küll, need on pisike konnapoeg Gesiine, tema kinkis mulle mu vana-vanaisa Albert Aus see aasta esimesse klassi mineku puhul, siis on mul veel kass Cissi, kelle ma sain tädilt sünnipäevaks ja lumekakk Fleur kelle kinkisid mulle vanemad ka sünnaks.Mis sinu loomade nimed on ja kuidas sa need said?"vastas Man küsimusele pikalt ja esitas ise ka küsimuse põledes uudishimust, ning olles ise sõbralik.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 1:05 pm

''Mu mao nimi on Océane. Minu vanaonu kinkis ta mulle prefektiks saamise puhul, niiet ta on mul alles uus ning ta pole minuga vist väga ära harjunud veel, sest ta muutub vahest päris ohtlikuks. Ämbliku nimi on Tarazé ning tema kinkisid mulle mu vanemad ja õde sünnipäevaks. Veel on mul öökull Felicienne ehk ''FiFi'', tema kinkisid mulle mu vanavanemad üheks sünnipäevaks,'' lausus Delaney.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 1:09 pm

"Mille järgi sa oma loomadele nimed panid?"uuris Man.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 1:15 pm

"Mille järgi sa oma loomadele siis kah nimed panid?"uuris Man edasi.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 1:19 pm

''Noh, ma tavaliselt mõtlen midagi välja. Näiteks Océane' ja Tarazé' panin lihtsalt peast. Ainult FiFi'le ei osanud ma alguses midagi nimeks panna. Siis mu õde ja vanaema lubasid aidata. Mu õde Chloé ning vanaema Auguste nägid ikka päris palju vaeva, et leida midagi, mis mulle meeldiks. Lõpuks leidis Chloé kuskilt raamatust vist nime Felicienne ning see meeldib mulle siiamaani,'' rääkis Del. ''Aga mille järgi sina panid oma loomadele nimed?'' küsis Delaney vastu.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 3:46 pm

"No ma pani nime oma konnale tema välimuse ja iseloomu järgi, lumekakule aga ka välimuse järgi ning, kui ma talle nimesid välja pakkusin, siis valis ta just selle ja enam ta teistele nimedele ei reageeri ja mulle endale meeldib ka see nimi, kassile panin ma nime selle, et ta on natuke kõrk aga samas ka väga ilus.Minule need nimed igastähes meeldivad, aga ma ei tea, kas ka teistele need meeldib ja, ega see mind eriti ei huvitagi, kas need nimed meeldivad teistele või ei."jutustas man pikalt ise samal ajal olles ennast mugavasse tugitooli istuma sättinud ja samal ajal oma kassi Cissit silitades.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeReede Juun 27, 2008 10:48 am

"Eeemm...Hei, teie kaks!" proovis Marie puhketuppa tulnud tüdrukute jutuvada vaigistada püüdes. "Ma tutvustaks ennast ka. Mina olen Marie De Portuale."
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeReede Juun 27, 2008 12:12 pm

Ron arvas, et nüüd oleks hea võimalus ka enda tutvustuse sisse poetada hoogsesse vestlusesse. "Ronalda, lühemalt Ron või Ronny." Tütarlaps haaras pakist enda käes uue karamellikonna ja pistis selle sõnagi lausumata suhu. Pakist oli pool juba söödud. Ronalda tõmbas korraks sõrmedega läbi juuste, et juuksesalgud ei tikuks ette.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimePüh Juun 29, 2008 5:40 am

"Tere Marie De Portuale ja tere ka sulle Ronny"teretas Man sõbralikult kahte tüdrukut"Ma olen Agnessa-Amanda lühidalt Man, Manda, Nessu või Agnes."tutvustas ennast Man.
Tagasi üles Go down
Mark Alex Thain
Prefekt.
Prefekt.
Mark Alex Thain


Postituste arv : 84
Age : 31
Maja : Bravura
Tiitel : prefekt
Registration date : 29/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Maku, Aks, MaxiAku, M
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli Üksarviku vasaku taga jala karv ja käepidemele on kraveeritud M.A.T

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 9:56 am

"Tere!"ütles Mark."Ma olen uus ega tea kedagi ahjaa mina olen Mark Alex Thain löhemalt Maku, M , MaksiAku"tutvustas end Maku.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 11:44 am

"Tere Maku! Ma olen ka siin uus aga ma olen saanud juba tuttavaks nende kolme tüdrukuga ja minu nimi on Agnessa-Amanda Aus ehk lühidalt Agnes,Nessa,Nessu,Manda või siis Man."tutvustas ennast Man.
Tagasi üles Go down
Mark Alex Thain
Prefekt.
Prefekt.
Mark Alex Thain


Postituste arv : 84
Age : 31
Maja : Bravura
Tiitel : prefekt
Registration date : 29/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Maku, Aks, MaxiAku, M
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli Üksarviku vasaku taga jala karv ja käepidemele on kraveeritud M.A.T

Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 12:01 pm

"Tere Man aga kes need kolm kaunitari on??"küsis Maku.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Puhketoas . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Puhketoas .   Puhketoas . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Puhketoas .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Kool ja kooli alad. :: 3.korrus. :: Bravura puhketuba.-
Hüppa: