Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Hommikusöök

Go down 
3 posters
AutorTeade
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:43 am

Marie tuli söögisaali hommikust sööma. Tüdruk kõndis otsejoones Bravura laua juurde, mis oli üpriski tühi. Veidi hämmelduult istus ta lauda ja hakkas omale toitu tõstma. Neiu otsustas sellel hommikul praemuna ja peekonit vorstivõileibadega süüa. Joogiks kallas ta kõrvale kohvi. Saali silmitsedes asus ta hajameelselt sööma.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:48 am

Ron sisenes Suurde Saali. Ta kõndis uniselt Bravura laua poole. Tüdruk nägi, et see pole tühi ja istus täpselt majakaaslase ette. "Tervist." ütles ta vaid ning hakkas endale sööki tõstma. Ta võttis ühelt taldrikult kaks röstsaiaviilu ja määris nendele pähklivõid peale. Seejärel kallas ta endale kuuma ¹okolaadi. Ronny võttis esimese röstsaia kätte ja lõi mõnuga sinna hambad sisse.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:52 am

OT: Teeme nii, et me puhketoas kohtusime.

Marru nägi, et Ronalda tuli sööma. Ta noogutas tervituseks vastu ja hammustas poolsuitsuvorsti ja juustu võileiba. Nüüd trimpas ta ka kohvi, mis enne kuum oli olnud.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 5:57 am

OT: Okih.

Ron soovis Marie'le: "Head isu!" Ta hammustas uue tüki röstsaiast ja jõi peale kuuma ¹okolaadi, mis maitses kuumana kõige paremini. Tüdruk asetas suure kruusi lauale tagasi ja võttis uuesti röstsaia käsile.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:05 am

"Sulle ka!" vastas Marru viisakalt ning sõi edasi. Natuke aega vaikinud palus ta:"Räägi endast siis natuke ka. Mis su hobid on? Milline su perekond on? Ja nii edasi..." Marie hammustas praetud peekonit ja jõi kohvi, mis oli jõudnud veel leigemaks minna.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:12 am

Ron vastas: "Minu hobid on lendamine, nõidumine, lugemine, mingil määral pidutsemine, sõpradega koos olemine ja muud sellised värgid. Mul on ema Annie, isa Fred, ja vend Robert. Kõik oleme puhtaverelised. Loomadest on öökull Dany, madu Drace ja kass Chrissy." Tüdruk tegi pausi ja lonksas kuuma ¹okolaadi kruusist. Selle lauale asetanud ütles Ronny: "Ja nüüd on sinu kord." Ta jäi huviga ootama, mida Marie endast räägib.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:24 am

"Mulle meeldib ka väga lennata ja pidutseda. Eks ma oskan natuke tantsida ka. Mu ema ütleb veel, et ma otsin alati seiklusi ja pahatihti ka pahandusi," siinkohal Marie naeratas kelmikalt."Mulle meeldib hirmsasti ühte mugude sportmängu - jalgpalli - mängida ja vaadata. Ja nagu ma juba ükskord puhketoas ütlesin, on mul nõiast ema Selene, kes on portugallanna ja mugust isa Olaf, kes on islandlane. Veel on mul vanem vend Julio, kes on 17 aastane." Endast natuke lühidalt rääkinud, võttis Marru lonksu juba leigest kohvist.
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeReede Juun 20, 2008 12:57 pm

Ron noogutas, kui Marie oli kogu selle jutu ära rääkinud. Ta võttis lonksu kuuma ¹okolaadist, ning hammustas röstsaia. "Kusjuures mulle meeldib ka jalgpall." ütles ta pärast pausi. "Eriti fännan Portugali võistkonda." Ronny naeratas. Ta vaatas blondiini enda vastas.
Tagasi üles Go down
Marie De Portuale

Marie De Portuale


Postituste arv : 16
Age : 31
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Marru, Lady Marmalade
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli, jugapuu, lohe südamekeel, üpriski painduv, peale graveeritud M. De Portuale

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeLaup Juun 21, 2008 5:44 am

"Mina ka. Loogiliselt võttes..." ütles Marru. Kulmu kortsutades jõi ta viimase lonksu külmast kohvist. Siis sõi ta ära viimased riismed munast ja peekonist ning ütles:"Ma sain omadega valmis. Kas ootan sind ka?"
Tagasi üles Go down
Ronalda C. Blood

Ronalda C. Blood


Postituste arv : 27
Registration date : 17/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Ron, Ronny, Les
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 9½ tolli, veela juuksekarv

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeReede Juun 27, 2008 12:17 pm

"Võiksid ju." ütles Ronny. Ta otsustas kiiremini süüa, et Marie teda kaua ootama ei peaks. Ta võttis suure sõõmu kuumast ¹okolaadist, nii, et tassi jäi veel natuke alles. Seejärel hammustas ta viimase tüki röstsaiast ja neelas selle alla. Kuna tassis oli veidi veel kuuma ¹okolaadi, kallutas ta ka selle endale suhu. Ron tõusis püsti. Ta oli valmis minema. Nad Mariaga suundusid söögisaalist välja.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 3:11 am

Delaney tuli saali. Ta kõndis Bravura lauani ning istus laua taha. Ta kallas endale kohvi ning võttis ühe röstsaia. D hakkas aeglaselt sööma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hommikusöök Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikusöök   Hommikusöök Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hommikusöök
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Kool ja kooli alad. :: Suur Saal. :: Bravura laud.-
Hüppa: