Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Võlukepipood

Go down 
+6
Mark Alex Thain
Leona Mi Maneer
Jessica Elsa Maneer
Delaney J. West
Vanessa Henriette Bloom
Christian Blood
10 posters
AutorTeade
Christian Blood

Christian Blood


Postituste arv : 7
Registration date : 19/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Chris, Christ
Veri: Puhas
Võlukepp: Paju, 10 tolli, merikotka sulg, painduv

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeNelj Juun 19, 2008 4:32 am

Christian läks võlukepipoodi. Kelluke ukse kohal tilises tasakesi, kui Chris sisse astus. Kohe tuli talle vastu üks naine, arvatavasti müüja. "Tulite võlukeppi ostma?" küsis müüja toimekalt ja asus kohe poisi kätt mõõtma. "Hmm... Teile läheb 10 tolline võlukepp," lausus ta ja läks laoruumi. Varsti tõi ta sületäie karpe ning pani need lauapeale hunnikusse. Ta võttis esimese ette juhtuva ja käskis poisil seda vibutada. Christian prooviski, mitte midagi ei juhtunud. Siis proovis ta veel mitmeid kuni ühest paiskus välja kollaste tähekeste parv. "Paju, 10 tolli, merikotka sulg, painduv." sõnas ta ja pani võlukepi tagasi karpi. Siis pakkis müüja selle ära ja poiss maksis arve ning lahkus koos võlukepiga poest.
Tagasi üles Go down
Vanessa Henriette Bloom
Majapea
Majapea
Vanessa Henriette Bloom


Postituste arv : 44
Age : 29
Maja : Conocimiento
Tiitel : Majapea
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vanessu,Vanessi,VanHenriet.
Veri: Puhas
Võlukepp: Seedripuu,sees on koera karv.Jäik ja 14 tolli.

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeNelj Juun 19, 2008 9:26 am

Võlukepi poe uksel tuli talle vastu üks tema majakaaslane-tüdrukule vähemalt tundus nii.Ta oli vaevalt sammu uksest sisse jõudnud astuda,kui tema ette ilmus nagu ei kusagilt müüja.
"Nagu ma aru sain,tulite võlukeppi ostma!" lausus naine entusjaslikult.Loomulikult oli Vanessa hämmingus.Issakene,ma oleks infarkti saanud! mõtles ta.Kunagi käisid nad koos vanematega uut võlukeppi ostmas ja siis oli Vanessa alles väike,ta läks siis ju esimesse klassi.
Tehti vajalikud mõõtmised nind juba pakitigi Seedripuust,koerakarvaga,jäik ja 14 tolli-ne võlukepp karpi.
"See teeb kokku 23Prume't." ütles müüja.
Vanessa ulatas talle raha ja lahkus head aega soovides poest.
Nüüd vist peaks kõik vajalikud asjad ostetud olema. mõtles Vanessa Henriette ja läks siis oma vanemaid tänavalt otsima
.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeLaup Juun 21, 2008 12:56 pm

Delaney astus poodi sisse. Ta läks leti äärde ning ootas, et keegi tuleks. Käis kõva raksatus ning müüja ilmus Delaney selja taha. Delaney keeras ennast ümber ning ütles:''Tere, ma tahaks võlukeppi osta..''Müüja silmitses tüdrukut hetkeks ning kadus siis lao ruumi. Mõne aja pärast tuli müüja tagasi ning pani mõned karbid leti peale. Delaney proovis nelja võlukeppi, aga midagi ei juhtunud. Kui D lõpuks viienda võlukepi võttis ja sellega korraks vehkis, paiskusid võlukepi otsast välja punased ja rohelised sädemed.'' Ma arvan, et see sobib ideaalselt,'' lausus müüja ning pakkis võlukepi karpi. Delaney ulatas müüjale 23Prume't ning lahkus poest.


Viimati muutis seda Delaney J. West (Teis Juun 24, 2008 12:11 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jessica Elsa Maneer

Jessica Elsa Maneer


Postituste arv : 31
Age : 29
Maja : Conocimiento
Registration date : 22/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Jas, Jes, El, Jessu, Jellu
Veri: Puhas
Võlukepp: 12 tolli fööniksi sabasulg

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimePüh Juun 22, 2008 8:07 am

Jessica astus poodi ja küsis müüalt:"Tere, ma sooviks osta võlukeppi."Müüa ulatas talle 12 tollise fööniksi saba sulega võlukeppi.Jas proovis üht lihtsat loitsu "Likrone" ja üks kapp muutus nähtamatuks."See sobib küll " ütles müüa."Kui palju ma võlgnen?"küsis Jas."23 Prume't" ütles müüa.Jessica ulatas raha ning lahkus.


Viimati muutis seda Jessica Elsa Maneer (Teis Juul 08, 2008 1:39 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Leona Mi Maneer
Prefekt.
Prefekt.
Leona Mi Maneer


Postituste arv : 25
Age : 29
Maja : Conocimiento
Tiitel : prefekt
Registration date : 25/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Mi, Manner , Lennakas
Veri: Puhas
Võlukepp: 12 tolli fööniksi sabasulg

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 3:05 pm

Leona Mi astub poodi sisse ja palub "Ma sooviksin osta ühte võlukeppi."lausub Leona Mi. Müüa ulatab talle 11tollise öökulli sabasule ning ta viibutas sellega ning lausus"Teratar"Seejärel sõnab müüa et see on just sinule õige.Leona Mi naeratab ja lausub"Ma võtan siis selle."Müüa ütleb"Palun 23 prume't"Leona Mi ulatas müüale raha , võttis võlukepi ütles "headaega" ning lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Mark Alex Thain
Prefekt.
Prefekt.
Mark Alex Thain


Postituste arv : 84
Age : 31
Maja : Bravura
Tiitel : prefekt
Registration date : 29/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Maku, Aks, MaxiAku, M
Veri: Sega
Võlukepp: 10 tolli Üksarviku vasaku taga jala karv ja käepidemele on kraveeritud M.A.T

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 11:02 am

MaxiAku läks poodi ja küsis "Tere palun mulle midagi mis on kümne tollist."küsis M."Palun 10 tolli Üksarviku vasaku taga jala karv"ütles müüa."Tormmondomin"ja tõusis mini tornaado."See sobib"ütles müüa.Ja M andis 23 prume`t ja M lahkus.
Tagasi üles Go down
Agnessa-Amanda Aus

Agnessa-Amanda Aus


Postituste arv : 34
Age : 29
Maja : Bravura
Registration date : 20/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Agnes,nessa,nessu,manda,man
Veri: Sega
Võlukepp: iileks,11 tolli,vetruv,sees ükssarvikussabakarv

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 1:17 pm

Nessa astus poe uksest sisse, et endala võlukepp osta.Ta läks müüa juurde ja ütles talle "Tere, ma tahaksin endale võlukeppi osta."Müüa vastas "Oota natuke ma lähen ja toon siis mõned võlukepid."Müüa tuligi tagasi mõne võlukepiga ja laskis Agnessal neid proovida.Alles viies võlukepp laskis otsast punaseid sädemeid.Müüa lausus, siis "See on iileks,11 tolli,vetruv ja sees on ükssarviku sabakarv, kusjuures seda sabakarva oli raske saada.Ahjaa see teeb 23 prume´t"Man maksis ära ja läks siis poest tänades "Aitähh."välja.
Tagasi üles Go down
Jasmean.C.Lean

Jasmean.C.Lean


Postituste arv : 9
Age : 31
Maja : Conocimiento
Registration date : 04/07/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Cris Crissu Jas Jassukas
Veri: Puhas
Võlukepp: 10 tolli veela ripsmekarv jäik ja on kraveeritud J.C.L

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimePüh Juul 06, 2008 1:13 am

Jassu läks poodi ja küsis müüalt"Tere palun mulle midagi mis on tujukas näiteks veela või näkkiga midagi"palus Jassu."Palun 10 tolli veela ripsme karv ja jäik palun proovi"soovitas müüa .Jessu mõtles hetke ja lausus siis "Alhamora"ja kõik lukkud avanesid."See sobib "ütles Jessu "kui palju ma võlgnen?"küsis Jessu."23 prume`t"ütles müüa ja tüdruk andis raha ning lahkus.
Tagasi üles Go down
Justin Ce Eest

Justin Ce Eest


Postituste arv : 3
Age : 32
Maja : Bravura
Registration date : 05/07/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Justin , Ce , Just
Veri: Puhas
Võlukepp: 10 tolli ükssarviku veretilk ja ökulli peasulg

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimePüh Juul 06, 2008 8:31 am

Just astus poodi sisse ja vaatas neid pikki pikki riiuleid mis ulatusid laeni ja olid täis võlukepikarpe. Müüa küsis Just'i käest" Kas soovite võlukeppi??" Just võpatas sest ta oli süvenenud mõtlemisele milline neist küll võiks tema oma. "Jah!! Kas ma saaksin mõnda proovida??"küsis Just. " Loomulikult kohe toon!!" müüa vaatas Just ja jooksis siis riiulite juurde. Müüa tõi pika otsimise peale välja 9tollise ükssarviku silmamuna ja merevee tilga. Just lausus ühe kerge loitsu ja kõik poes olevad klaasist asjad purunesid. "See vist ei ole sinule ikka päris jõige."lausus müüa ja tõi uue võlukeppi millaks oli 10tolline ükssarviku veretilk ja öökulli peasulg. Just lausus loitsu ja kõik klaasist asjad olid jälle terved. "Noh see on enam kui parem!!" ütles müüa. " Ma võtan siis selle." lausus Just. "See maksab 23 prume't!" sõnas müüa. Just ulatas raha müüale , pani oma võlukepi karpi ja tänas müüat ning lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Kristiina Aquleera Aus

Kristiina Aquleera Aus


Postituste arv : 8
Age : 32
Registration date : 01/07/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Kriss,tiina,sti,aq,leer,leera
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli,mänd,sees mürkmao keel,peale graveeritud Kriss Aq Aus

Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitimeTeis Juul 08, 2008 10:51 am

Aq astus uksest sisse ja suundus kohe müüa juude ja lausus "Ma sooviksin osta endale võlukeppi." müüa kadus siis nurga taha ja tuli varsti tagasi mõned karbid kaasas. "Poovi seda," ütles müüja "see on 12 tolli,männipuust ja selle sees on mürkmaokeel.". Leera lausus "Accio." ja karp kus oli võlukepp sees olnud lendas tema poole "See sobib." vastas ta müüale. "See teeb 23 prume." ütles müüa.Aq maksis vajaliku summa ja lausus "Aitähh ja headaega!" müüja sõnas "Headaega!" vastu ja Aq lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Võlukepipood Empty
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepipood   Võlukepipood Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Võlukepipood
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Gran Canaria :: Poed.-
Hüppa: