Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Õhtul hurtsikus.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 1:30 pm

Vivy kõndis hurtsiku poole.Ta polnud seal ammu käiud.Loomulikult.Õnneks oli suvevaheaeg lõppemas ja oli suve viimane nädal.Vivy oli otsustanud vabal nädalal kooli juba tulla.Tüdruk vaatas hurtsikut ja tegi siis selle ukse lahti.Oli kuulda ukse-hingede kriuksumist.Vivianne astus majja ja sulges kriuksumise saatel ukse.Ann kõndis ruumi mis kunagi oli olnud elutuba.Vivianne nägi järjekordselt mingit nägemust, või midagi taolist.Tüdruk nägi, et ruumis oli puhas ja valgust andis laes olev kaunis kroonlühter, millel olid küljes küünlad.Kõik oli keskaegne ja kaunis.Kaminas põles tuli.Diivanid olid leopardi mustrilised ja mustade raamidega.Toa kujundus oli tume.Ka noormees kes diivanil lamas oli riietatud tumedasse.Mees oli vampiir.Teda üritasid võrgutada kaks noort neidu.Mees hakkas põlvili minema üle seina ja lakke, täpselt kahe tüdruku kohale.Mees kukkutas end alla ja samal hetkel hajus nägemus.Vivianne oli alati just sinnamaale oma nägumust näinud, aga ta ei näinud kunagi lõppu.Kurat!, pomises Vivianne.Ta lamas diivaile just nii nagu tema nägemuses oli poiss olud.Näoga kamina poole.Vivy viibutas sõrme ja kaminas hakkas põlema tuli.Tütarlaps ohkas ja jäi vaatama leeke.

OT:Chabola=hurtsik
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:05 pm

Delaney jalutas hurtsiku juurde. Ta vaatas ringi ning kuna kõik paistis normaalne, kõndis Delaney ukseni. Ta vajutas ukselinki ning tegi ukse vaikselt lahti. Uks krigises vastikult, nagu seal poleks keegi mitu sada aastat käinud. Uks oli pool irvakil ning Del nägi kaminat ning tuld. Delaney oli ehmatusest kange. Siiski laskis ta ukse lahti vajuda ning siis nägi ta diivanil lamamas ühte tüdrukut. Del oli vapustatud, ta seisis ühe koha peal ning vaatas tüdrukut. Delaney võttis kähku võlukepi välja, ilmselgelt arvas ta, et võõras tüdruk ründab teda või midagi sellist. Ta jäi võlukepp käes ukselävele seisma.
Tagasi üles Go down
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:24 pm

Rahu Delaney, see olen mina Vivianne ja kui sa soovid mind loitsida sis sa saad seda teha ka oma parema käe nimetissõrmega,ütles Vivy rahulikult.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:27 pm

''Aaa...mhm...nojah, vabandust. Kuidas sa mu nime tead? Ja mida sa siin teed?'' küsis Delaney ning pani võlukepi ära.
Tagasi üles Go down
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:31 pm

Esiteks sa oled mu kaas preffu.Teiseks ma näen iga paari minuti tagant mis varsti juhtub ja kes tuleb.Kolmandaks ma lihtsalt tahtsin siia tulla ja selleks on ka omad põhjused,lausus Nyssa vaadates ikka leekide poole, pööramata neilt kordagi pilku.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:35 pm

''Olgu, aga kuidas? Ma mõtlen, et kuidas sa tead, mis juhtub? Kas sa näed nägemusi või midagi? On see võimalik?'' küsis Delaney ning ta hakkas toas ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:39 pm

Ma näen nägemusi ja ka muud.Sa võid olla mu seljataga ja ma näen sind ja ka siia tulin ma ühe nägemuse pärast,ütles Vivy suledes silmad ja vaadates mida Delaney teeb.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juun 25, 2008 2:43 pm

''Vau. Mis nägemuse? Oih, ei sa ei pea rääkima kui ei taha,'' ütles Delaney ning tõmbas käega üle ühe tooli, selle tagajärjel jäi Delaney näppudele paks tulmukiht.
Tagasi üles Go down
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeNelj Juun 26, 2008 3:34 am

Minu arust on see vist osa põhjusest miks siin majas keegi elada ei saa,ütles Vivy.Nüüd nägi ta teist nägemust.Seesama noormees läks ühe kapi juurde millel oli laegas.Mees avas laeka ja seal oli punane katte viiulil.Noormees võttis viiuli ja mängis seda umbes minuti.Siis pani ta viiuli tagasi ja katte peale.Sulges laeka ja nägemus haihtus.Vivianne läks oma seljataga oleva kapi juurde ja avas selle laeka.Just nagu nägmuses oli nüüdki viiulil peal sametine punane rätt.Vivianne katsus kangast.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 2:40 am

Delaney pühkis om käed puhtaks ning läks ka laeka juurde. ''Sa siisa arvad, et siin ongi mingi needus või midagi, et siin ei saagi elada?'' küsis Delaney.
Tagasi üles Go down
Vivianne Privera
Prefekt.
Prefekt.
Vivianne Privera


Postituste arv : 45
Maja : Soberbia
Tiitel : prefekt
Registration date : 12/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Vivi, Anne, Ann, Viviann, Ny.
Veri: Puhas
Võlukepp: Kibuvits, 12,5 tolli, jäik, Nopsiku karv ja käepidemele on graveeritud ilukirjas Vivianne Privera.

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 11:54 am

Ma pole kohe üldse kindel, aga siin majas on vist juhtunud midagi hirmsat ja see on põhjustanud midagi needuse tasolist või nii, ütles Vivianne.Ta võttis kanga viiulilt ja seal see oligi.Üks väga kena viiul.
Tagasi üles Go down
Delaney J. West
Prefekt.
Prefekt.
Delaney J. West


Postituste arv : 66
Maja : Bravura
Tiitel : Prefekt
Registration date : 16/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: DJ, D, Jean, Del
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli, painduv, paju

Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 2:59 am

''Olgu,'' ütles Delaney. Ta vaatas viiulit, mille Vivianne oli just nähtavale toonud. ''Ilus viiul,'' lausus Delaney.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtul hurtsikus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtul hurtsikus.   Õhtul hurtsikus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtul hurtsikus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Astraalia küla. :: Espectro Chabola.-
Hüppa: