Võlukunsti kool.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võlukunsti kool.


 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Magamistoas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kristiina Aquleera Aus

Kristiina Aquleera Aus


Postituste arv : 8
Age : 32
Registration date : 01/07/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Kriss,tiina,sti,aq,leer,leera
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli,mänd,sees mürkmao keel,peale graveeritud Kriss Aq Aus

Magamistoas Empty
PostitaminePealkiri: Magamistoas   Magamistoas Icon_minitimeEsm Juul 07, 2008 6:11 am

Leera sammus magamistoa uksest sisse ja pani enda järel ukse vihaselt kinni ja hakkas siis magamistoas ringi käima ning pomisema "See "BELLA" on endas nii heal arvamusel, et arvab, et ma tahaksin talle pugeda, siis käigu ta küll kuu peale ja ta veel arvab, et ma kardan tema hammustust, siis ta nüüd küll eksib, ma ei karda vampiiriks saamist ega ka mitte surma!" ütles vihaselt Aq enda arvamuse oma maole šissyle, kes lebas tema voodi peal. "Ma lihtsalt tutvustan ennast ja üritan olla sõbralik ja viisakas, aga kui tema arvab et ta võib mind mõnitada ja ähvardada, siis ta on kül peast põrunud!" , siis rahunes Aq maha ja läks ning istus mao kõrvale ja hakkas teda silitama.
Tagasi üles Go down
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Magamistoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magamistoas   Magamistoas Icon_minitimeEsm Juul 07, 2008 12:32 pm

Tead, vampiiriks saad sa ainult siis kui sa saad pärast hammustamist tunni ajajooksul verd, ütles Bella, lamades oma voodil.Ta oli ilmunud sinna ukse tagant.
Tagasi üles Go down
Kristiina Aquleera Aus

Kristiina Aquleera Aus


Postituste arv : 8
Age : 32
Registration date : 01/07/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Kriss,tiina,sti,aq,leer,leera
Veri: Sega
Võlukepp: 12 tolli,mänd,sees mürkmao keel,peale graveeritud Kriss Aq Aus

Magamistoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magamistoas   Magamistoas Icon_minitimeTeis Juul 08, 2008 6:34 am

"Noh ja siis ma ei karda sind, sinu hammustust ega surma Evil or Very Mad ." vastas aguleera.
Tagasi üles Go down
Bellatrix DeLaCruz
Majapea
Majapea
Bellatrix DeLaCruz


Postituste arv : 54
Maja : Soberbia
Tiitel : Majapea
Registration date : 11/06/2008

Tegelane.
Hüüdnimi: Bella
Veri: Puhas
Võlukepp: Roos, fööniksi sabasulg, 10tolli, nõtke ja käepidemele on graveeritud

Magamistoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magamistoas   Magamistoas Icon_minitimeTeis Juul 08, 2008 10:46 am

Tead, sa parem ära targuta, ütles Bella võttes sülle oma kassi.Kass sisistas Kristiina peale vihaselt.B tegi oma kassile pai ja ütles Aguleerale, Ole õnnelik, et sa veel elus oled.Järsku oli Bella voodilt kadunud ja lamas diivanil koos kassiga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Magamistoas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Magamistoas   Magamistoas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Magamistoas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Võlukunsti kool. :: Kool ja kooli alad. :: Kelder. :: Soberbia puhkeruum. :: Tüdrukute magamistuba.-
Hüppa: